Сподобалось? Поділись з друзями!

   В черговому номері газети "Експрес" опублікували чергову замовну статтю "ЧЛЕНИ ПАРТІЇ ТЯГНИБОКА ДІЮТЬ ЯК РЕКЕТИРИ", автор якої звичайно не вказаний. Бо якщо є брехня, яку слід поширити, то за звичай автором не хоче ніхто бути із журналістів і тому стаття виходить без автора.

 

   В статті наводиться дуже багато порівнянь без жодних доказів. В якості доказів наводять факти абсолютно не пов'язані із темою статті, що свідчить про спробу маніпуляції. А саме у фразах:

  1. "Що спонукало однопартійців Тягнибока вдатися до арсеналу бандитських методів впливу на підприємство?" ([b]не вказано бандитських методів на які посилається автор статті)
  2. "Перша стаття про те, звідки "Свобода" бере гроші на свою діяльність і чи ці гроші не мають кримінального походження..." (не надано доказів кримінального походження коштів)

 

   Аналогічно до тверджень в статті цієї вже здається повністю продажної газети "Експрес" (цитата: "Тридцять днів, як належить, згідно з законом, партія "Свобода" мала на те, щоб надати людям відповідь на запитання, поставленні у статті.") я заявляю, що якщо авторський колектив цієї газети має совість, то як "європейська газета" (як вони люблять усе називати) зобов'язані в 30 денний термін навести джерела фінансування для подубови нових кіосків в яких продається практично лиш російськомовна продукція із невеличким включенням україномовної продукції. Також, якщо колектив газети не є повними брехунами - вони зобов'язані вказати авторів статті і авторів висловів, які були опубліковані у статті. Також усім мешканцям Львова і громадянам України цікаво - хто саме з членів партії Свобода займалися бандитизмом і "клали людей на капот"? На ці всі питання я, як громадянин України і мешканець Львова хочу почути відповідь.

 

   Вимагаю спростування від газети слів, що партія "Свобода" належить Тягнибокові (Так вказано в назві статті). Також колектив львівської газети може вказати ім'я (імена) людини (людей) яким належить газета "Експрес" і славнозвісні кіоски "Інтерпрес". Бо в мене складається враження, що ця газетка вже давно належить сім'ї Ахметова або Януковича. В мене є ще серія запитань до газети "Експрес" які я наведу нижче із доказами їх маніпулювання фактами.

Детальніше за адресою: http://forum.lvivskakava.com/index.php?topic=3295.msg152978#msg152978

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Відвідувачі
94
Статті
24
Веб-посилання
7
Перегляди статей
63661