Сподобалось? Поділись з друзями!

Протягом останніх місяців не було часу а радше бажання щось писати коли країна у Війні. У війні з бандитами при владі за власні права... у війні з бандитом сусідньої держави, який вирішив розпоряджатися цілими народами на власний смак... навіть у війні з людьми, яких багто довкола, що тримаються за зачерствілу систему, яка до цього всього привела. У всіх цих подіях є проглядається спільне. Це спільне - СТРАХ!
Ні, це не мій страх.... своїх страхів я постарався позбутися вже давно. Це звичайно не значить, що мене не намагаються відвідати страхи болю чи страхи втрати. Навчився боротися із страхом раз і назавжди - йти йому на зустріч.
Сьогодні усі бояться війни. Мало хто знає, що це таке але бояться. Особливо бояться третьої світової війни. Складається вражіння, що вони воювали в перших двох.

Я є противником війни, яка може бути третьою світовою але я вбачаю її доцільною. Для цього є кілька причин. Основна - ми вже і так живемо гірше нікуди - із закинутою економікою, недієздатним керівництвом і з загрозами, які самі собою не розсмокчуться. То ж таке втрачати не є страшно. Саме головне чому є прихильником війни це те, що страх, який породжує її очікування шкідливіший від самої війни. Якщо вона має відбутися - то вона і так відбудеться. Будемо ми боятися чи ні. По тій же причині - більше цієї війни мають боятися Європа і Америка. Бо балістичні ракети швидше усього полетять не на Київ і Донецьк а на Вашингтон і Брюсель. Третя світова має бути між гігантами, інакше яка вона світова? Путін наприклад швидше всього залишить собі чистий Крим і можливо Київ. Донецьк і так брудний від вугілля і чаду вугільних котелень та й люди там в більшості не хочуть з ним воювати. То ж нехай лякаються Європи і Америки. Можливо через цей же мотив Європа нас так вмовляє не робити різких рухів. А вартувало би. Вартувало би краще взнати хто є хто? І чи пішли би вояки на третю світову? Чи Путін натиснув би на червону кнопку перезавантаження поховавши не лише Америку але і всю РФ-ію під радіоактивним попелом? Чи погодилася би Європа і Америка на це саме???

І на кінець. Бачив нині просту буденну справу - підлітки бавлячись шарпалися на вулиці Львова. Це підлітковий адреналін. Це стан, коли організм росте і міцніє. Це період коли хочеться перевірити свої сили. Це дикі серця, як колись було зауважено спостережливими людьми, які хочуть добратися до вершини. Країни накопичили силу і хочуть погарцювати. Це еволюція цивілізації. Бо так, як має статися - раніше чи пізніше станеться. І побоюватися цього, гадаючи, що коли боїшся, то воно не станеться - самого себе обманювати. Не хочу такого робити. Я лише сподіваюся, що ці гарячі голови також будуть змагатися ще й в мудрості. Бо інакше як без цього? Це життя. А виживає тепер мудріший.

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Відвідувачі
94
Статті
24
Веб-посилання
7
Перегляди статей
63639